ЕКОНОМІЧНИЙ ВІСНИК
Державного вищого навчального закладу
"Український державний хіміко-технологічний університет"

Редакційні збори та джерела фінансування журналу

Журнал не стягує плату з авторів за подання та розгляд статей.

Вартість публікації статті обсягом від 10 до 15 сторінок, рекомендованої до друку у журналі «Економічний вісник Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет», складає 750 грн. Публікація кожної додаткової сторінки статті оплачується у розмірі 70 грн. за сторінку.

Поштова розсилка збірника здійснюється через послуги «Укрпошти» або «Нової пошти» за рахунок отримувача. Про намір отримати друкований варіант збірника автори повідомляють під час оплати публікації статті.

Реквізити для оплати надсилаються авторам після прийняття статті до опублікування.

 Організаційна та фінансова підтримка функціонування журналу здійснюється Державним вищим навчальним закладом “Український державний хіміко-технологічний університет».

Шановні науковці!

Збірник наукових праць «Економічний вісник Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» (категорія Б, Index Copernicus) продовжує підтримку вітчизняних вчених та надає можливість публікації зі сплатою організаційного внеску у розмірі 100 грн. за одну статтю (для покриття витрат на присвоєння цифрового ідентифікатора DOI) для авторів з Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Київської областей та міста Києва (у тому числі у співавторстві) у №1(19)/2024.

Науковцям з інших регіонів України також надається можливість публікації зі сплатою організаційного внеску у розмірі 100 грн. за одну статтю (для покриття витрат на присвоєння цифрового ідентифікатора DOI) у №1(19)/2024 у співавторстві з зарубіжними авторами.